SYMBIO POLSKA S.A.


Symbio Polska S.A.
ul. Zawieprzycka 8m
20-228 Lublin, Polska

Sekretariat:
tel.  +48 81-756-46-00
fax  +48 81-756-46-01

Asystentka Zarządu:

Joanna Masznicz
joanna.masznicz@symbio.pl

WICEPREZES ZARZĄDU
Bartosz Deptuła
bartosz.deptula@symbio.pl

WICEPREZES ZARZĄDU
Zbigniew Kozłowski
zbigniew.kozlowski@symbio.pl


RELACJE INWESTORSKIE

newconnect@symbio.pl

Dział Produktów Detalicznych
Retail Products Business Unit


SPRZEDAŻ/SALES
Obsługa klienta/Customer service
detal@symbio.pl

Marta Sowa
tel. +48 81-756-46-32
tel. kom. +48 538-410-955
marta.sowa@symbio.pl

Justyna Majcher
tel. +48 81-756-46-33
tel. kom. +48 726-001-222
justyna.majcher@symbio.pl

Magdalena Janiszewska
tel. +48 81-756-46-34
tel. kom. +48 663-648-484
magdalena.janiszewska@symbio.pl

Kamil Zieliński
tel. +48 81-756-46-30
tel. kom. +48 726-464-640
kamil.zielinski@symbio.pl

Przedstawiciele Handlowi
Sales Representatives

Krajowy Kierownik Przedstawicieli Handlowych
Field Force Manager

Piotr Kramarczyk
tel. kom. +48 726-464-600
piotr.kramarczyk@symbio.pl

WOJ. MAZOWIECKIE, WOJ. ŁÓDZKIE
Marek Kacperski
tel. kom. +48 509-266-571
marek.kacperski@symbio.pl

WOJ. WIELKOPOLSKIE, WOJ. LUBUSKIE,
WOJ. ZACHODNIO-POMORSKIE

Bartosz Maliński
tel. kom. +48 726-464-604
bartosz.malinski@symbio.pl

WOJ. MAŁOPOLSKIE,
WOJ. PODKARPACKIE, WOJ. SWIĘTOKRZYSKIE

Michał Górski
tel. kom. +48 537-390-537
michal.gorski@symbio.pl

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE, WOJ. OPOLSKIE,
WOJ. ŚLĄSKIE

Grzegorz Grelak
tel. kom. +48 726-464-608
grzegorz.grelak@symbio.pl

WOJ. POMORSKIE,
WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE,
WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Michał Strojnowski
tel. kom. +48 530-716-568
michal.strojnowski@symbio.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA
PURCHASING DIVISION
Dyrektor magazynu, logistyki i produkcji/
Warehouse, logistics & production director
Piotr Korzan
tel. +48 81-756-46-40
tel. kom. +48 515-066-828
piotr.korzan@symbio.pl

Skup zbóż/Purchase of grain
Marcin Dęga
tel. +48 81-756-46-35
tel. kom. +48 533-216-899
marcin.dega@symbio.pl

Technolog Produkcji/Production Technologist
Klaudia Pałka
tel. +48 81-756-46-36
tel. kom. +48 726-003-038
klaudia.palka@symbio.pl

Dział Półproduktów
Semi-finished Products Business Unit


EKSPORT/EXPORT
Obsługa klienta/Customer service
export@symbio.pl

Kinga Frańczak-Łyszcz
tel. +48 81-756-46-24
tel. kom. +48 509-266-591
kinga.lyszcz@symbio.pl

Małgorzata Ryczek
tel. +48 81-756-46-25
tel. kom. +48 607-589-068
malgorzata.ryczek@symbio.pl


KONTRAKTACJA/CONTRACTING
Obsługa kontrahenta/Farmers service
kontraktacja@symbio.pl

Joanna Opolska
tel. +48 81-756-46-29
tel. kom. +48 509-413-417
joanna.opolska@symbio.pl

Anna Niedziela
tel. +48 81-756-46-29
tel. kom. +48 607-886-287
anna.niedziela@symbio.pl


Specjaliści ds. Produkcji Roślinnej
Plant Production Specialists

Grzegorz Bogatko
tel. kom. +48 881-334-442
grzegorz.bogatko@symbio.pl



Robert Nowaczek
tel. kom. +48 501-545-300
robert.nowaczek@symbio.pl



REKLAMACJE/COMPLAINTS
Marcin Dęga
tel. +48 81-756-46-35
tel. kom. +48 533-216-899
marcin.dega@symbio.pl


KSIĘGOWOŚĆ/ACCOUNTING

Główny Księgowy
Dorota Witkowska
tel. kom. +48 509-413-435
fax +48 81 756 46 01
dorota.witkowska@symbio.pl

Rozliczenia i windykacja

Agnieszka Goral
tel. +48 81-756-46-13
agnieszka.goral@symbio.pl