SYMBIO POLSKA S.A.

 

Symbio Polska S.A.
ul. Zawieprzycka 8m
20-228 Lublin, Polska
Sekretariat: tel.  +48 81-756-46-00
fax  +48 81-756-46-01
Asystentka Zarządu:
Joanna Masznicz
joanna.masznicz@symbio.pl

 

 

 

PREZES ZARZĄDU
Marek Kacprowicz
marek.kacprowicz@symbio.pl
WICEPREZES ZARZĄDU
Maciej Ostapkowicz
maciej.ostapkowicz@symbio.pl
RELACJE INWESTORSKIE
newconnect@symbio.pl

 

 

Dział Produktów Detalicznych
Retail Products Business Unit
SPRZEDAŻ/SALES
Obsługa klienta/Customer service
bos@symbio.pl

Marta Sowa

tel. +48 81-756-46-32
tel. kom. +48 538-410-955
marta.sowa@symbio.pl

Magdalena Janiszewska
tel. +48 81-756-46-34
tel. kom. +48 663-648-484
magdalena.janiszewska@symbio.pl

Katarzyna Marcinkowska
tel. +48 756-46-31
tel. kom. +48 726-464-640
katarzyna.marcinkowska@symbio.pl


Przedstawiciele Handlowi
Sales Representatives

WOJ. CZ. MAZOWIECKIEGO,
PODLASKIE:  WARSZAWA, BIAŁYSTOK, SIEDLCE, PŁOCK
Piotr Sarnacki
tel. kom. +48 509-266-571
piotr.sarnacki@symbio.pl
 
WOJ. CZ. MAZOWIECKIEGO, ŁÓDZKIE:  WARSZAWA, RADOM, ŁÓDŹ

Robert Bieliński
tel. kom. +48 885-103-500
robert.bielinski@symbio.pl

WOJ. WIELKOPOLSKIE, WOJ. LUBUSKIE,
WOJ. ZACHODNIO-POMORSKIE

Maciej Orwat
tel. kom. +48 726-464-604
maciej.orwat@symbio.pl
 

WOJ. MAŁOPOLSKIE,WOJ. PODKARPACKIE,
WOJ. ŚWIĘTOKRZYSKIE
 
Marcin Rosiek
tel. kom. +48 537-390-537
marcin.rosiek@symbio.pl
 

 WOJ. ŚLĄSKIE, DOLNOŚLĄSKIE

Piotr Stanikowski
tel. kom. +48 726-464-608
piotr.stanikowski@symbio.pl

 WOJ. POMORSKIE,
WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE,
WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Marta Sowa
tel. +48 81-756-46-32
tel. kom. +48 538-410-955
marta.sowa@symbio.pl

 


DZIAŁ ZAOPATRZENIA
PURCHASING DIVISION
Dyrektor magazynu, logistyki i produkcji/
Warehouse, logistics & production director
Piotr Korzan
tel. +48 81-756-46-40
tel. kom. +48 515-066-828
piotr.korzan@symbio.pl

 

Skup zbóż/Purchase of grain
Marcin Dęga
tel. +48 81-756-46-35
tel. kom. +48 533-216-899
marcin.dega@symbio.pl

 

Technolog Produkcji/Production Technologist
Klaudia Pałka
tel. +48 81-756-46-36
tel. kom. +48 726-003-038
klaudia.palka@symbio.pl

 

Dział Półproduktów
Semi-finished Products Business Unit
EKSPORT/EXPORT
Obsługa klienta/Customer service
export@symbio.pl
Katarzyna Cichocka
tel. +48 81-756-46-24
tel. kom. +48 509-266-591
katarzyna.cichocka@symbio.pl


KONTRAKTACJA/CONTRACTING

 

 

 

 

 

 

Obsługa kontrahenta/Farmers service
kontraktacja@symbio.pl
Joanna Opolska
tel. +48 81-756-46-29
tel. kom. +48 509-413-417
joanna.opolska@symbio.pl
 
Specjaliści ds. Produkcji Roślinnej
Plant Production Specialists
Grzegorz Bogatko
tel. kom. +48 881-334-442
grzegorz.bogatko@symbio.pl
Robert Nowaczek
tel. kom. +48 501-545-300
robert.nowaczek@symbio.pl
REKLAMACJE/COMPLAINTS
Marcin Dęga
tel. +48 81-756-46-35
tel. kom. +48 533-216-899
marcin.dega@symbio.pl

Agnieszka Rosa-Zdolska
tel. kom. +48 607-886-287
agnieszka.zdolska@symbio.pl

 


MARKETING
Aneta Chachuła 
tel. kom. +48 509-413-432
 aneta.chachula@symbio.pl

KSIĘGOWOŚĆ/ACCOUNTING

Główny Księgowy

Laura Jabłońska
tel. kom. +48 509-413-435
fax +48 81 756 46 01
laura.jablonska@symbio.pl

Rozliczenia i windykacja
Agnieszka Goral
tel. +48 81-756-46-13
agnieszka.goral@symbio.pl

 

SYMBIO Polska S.A. | ul. Zawieprzycka 8m | 20-228 Lublin | NIP 712-23-78-275